ART / Oil paintings / Oil painting 13016207
nr 1301 6207
OIL PAINTING
unidentified artist. Fishing Hamlet. Signerad Nilsson. Oil on canvas, 45x65 cm, lös/skadad ram.
Oidentifierad konstnär. Fiskeläge. Signerad Nilsson. Olja på duk, 45x65 cm
Condition: lös/skadad ram
SEK 450
Monday January 20 2020
at 20:13:50
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr